CLUB ALİBEY MANAVGAT

Akdenizin doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle çevrili, yemyeşil bahçeler içinde kurulu muhteşem tatilköyünde yaşanacak herbir tatil bir diğerinden farklı, heyacanlı, eğlenceli, unutulmaz,sıradışı olacak. Nedeni; anlatılamaz yaşanır…. Osmanlı Mimarisi tarzında geniş iki katlı konak evleri şeklinde inşa edilen Ali Bey Club 1991 yılında hizmete açıldı. İsmini şirketin kurucusu Ali Güral’dan alan 150.000m2 alan üzerine kurulu tatil köyü,deniz kenrında olup yaklaşık 800m uzunluğunda plajı bulunmaktadır.
Thumbnail Image 1

Club Alibey Manavgat

Helikopter ile çekilen bu fotoğrafta döner alakar restourant, çardak bar, havuz, sahne, anfi disko restourant ve miniclub  görülmektedir.

Thumbnail Image 1

Club Alibey Manavgat

Helikopter ile çekilen başka bir açısı tesisi genel anlatmaktadır. Bedesten miniclub, restourant, havuz ve konaklar görülmektedir.

Thumbnail Image 1

Aquapark Genel Görünüm

Club Alibey Manavgat Aquapark genel görünümü.

Thumbnail Image 1

Aquapark Detay

Club Alibey Manavgat'ın her noktasında ayrı bir aktivite, ayrı bir heyacan yaşanmaktadır, genç bir gurup adriyali yaşamaktadırlar.

Thumbnail Image 1

Aquapark

Aquapark'ın su havuzları özenle mimarilendirilmiş her yaşatki misafirlerin kullanımına sunulmuştur, yaz aylarının bunaltıcı sıcağında  serinlemek ve eğlenmek için mükemmel bir tesisdir.

Thumbnail Image 1

Tenis Kordları

Club Alibey Manavgat'ın en önemli özellillerinden biride tenis kordlarının çokluğudur çünki bahar aylarında biçok uluslar arsı tenis turnuvalarının organizasyonların yapılmasıdır.

Thumbnail Image 1

Çardak Bar

Çardak Bar, Club Alibey Manavgat'ın akşam yemeği öncesi ve sonrası alkollu veya alkolsuz içecekler ve her türlü çay, kahve gibi sıcak içecekleri içerek sohbet edilebilecek harika bir bardır.

Thumbnail Image 1

Gece animasyonları.

Club Alibey Manavgat tatil köyünde, tatiliniz boyumca hergece faklı bir animasyo,faklı bir eğlence vardır.

Thumbnail Image 1

Gece animasyonları.

Club Alibey Manavgatın  güçlü animasyon ekibi misafirlerini eğlendirmek için tüm hünerlerini  göstekmektedir.

Thumbnail Image 1

Gece animasyonları.

Club Alibey Manavgatın güçlü animasyon ekibinin tüm kostümlerini tesisin kendi terzi ekibi dikmektedir.