Araç Fotoğraf Çekimleri

Çekimleden önce firma yetkileri ile yapılan toplantıda aracın hangi ortamda görüntüleneceğine karar verilir istenirse fotomodel kullanılır ve aksasuarlarla desteklenir. Araç fotoğraf çekimleri stüdyo ortamında daha önceden seçimi yapılan artalanlar için ön plan aksesuarları temin edilir daha sonra artalanların ışık ısıssı ve açılarına göre ışıklandırılıp fotoğraf çekimleri tamamlanır. Photoshopta artalanlar uyarlanan araç doğal bir ortamda fotoğraflanmış gibi görünür.

 
Thumbnail Image 1

LADA CAR Fotoğraf Çekimleri.

Thumbnail Image 1

LADA CAR

AVTOVAZ büyük Rusya'da Renault-Nissan İttifakı üreticisi ve dünyanın en büyük otomobil fabrikalarından biri olduğunu. AVTOVAZ 4 markalar (LADA, Renault, Nissan ve Datsun) tam zamanlı üretim kapasitesine sahip 46 İttifak'ın bitkiler arasında tek bitkidir. 2015 yılında AVTOVAZ LADA Vesta ve Xray montajı başladı. Yeni modeller yeni gelişme umutları sağlayacaktır.

Thumbnail Image 1

KAWASAKI BIKE

Firmamız Melsa Bisiklet Motor ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;1953 yılında Merhum Mahir ATLI tarafından Samsun’da ticari hayatına bir aile şirketi olarak başlamıştır.Ticari faaliyetini İzmir!e taşıyarak Atlılar A.Ş. olarak bisiklet ve motosiklet yedek parça sektöründe önemli bir mesafe kat etmiştir.Mamul grubunda hizmet vermek amacıyla Atlılar A.Ş.’den bağımsız olarak Melsa Ltd. Şti. kurulmuştur.Melsa Ltd. Şti. 2010 yılında KAWASAKI bisikleti Türkiye’de üretim hakkını almış olup yine aynı markanın Türki Cumhuriyetler distribütörlüğünü bünyesine dahil etmiştir.